Organigrama del centre (Curs 2014-2015)

Consell escolar

  • Presidenta: Marta Bayer i Codina

  • Cap d’Estudis: Anna Barceló i Garcia

  • Secretari: Antoni Pons i Frígols

  • Sector professorat:  Montse Luengo, Raül Massanella,  i Edward van Herreweghe 

  • Sector pares: Representant de l'AMPA i de pares

  • Sector alumnat: A determinar

  • Sector del personal no docent: A determinar

  • Representant de l'Ajuntament: Esteve Pujol i Badà, Rosa Gardell i Palol, Mireia Solé i Hernández, Dolors Cambras i Saques i Laura Vidal i Suñer

  • Comissió de convivència: Marta Bayer i Codina, Manela Vera i Pérez i president/a de l'AMPA

  • Comissió econòmica: Marta Bayer i Codina, Antoni Pons i Frígols i Misael Arrizabalaga



Equip directiu

  • Directora: Marta Bayer i Codina

  • Cap d’ Estudis: Anna Barceló i Garcia

  • Secretari: Antoni Pons i Frígols


Caps de departament

  • Departament de llengües: Raül Massanella i Quiles

  • Departament artístic social i diversitat ( VIP, diversitat, música, socials i religió): A determinar

  • Departament de ciències (Tecnologia, naturals i matemàtiques): Lídia Cortada i Sánchez

  • Departament d'activitats físiques i esportives: Lluís Prat

Coordinacions

  • Coordinador de tutors: Gaspar Vila Teixidor

  • Coordinador d’informàtica: Jordi Rodrígues i Rodríguez

  • Coordinador d’activitats i serveis escolars: Antoni Pujals i Dot

  • Coordinador de riscos laborals: Edward van Herreweghe 

  • Coordinadores CLIC: Carme Aumatell i Cufí i Montserrat Luengo i Solano

  • Coordinadora de diversitat: Montse Luengo i Solano



Comissions:

  • Comissió de diversitat: coordinada per Montse Luengo Solano

  • Comissió de medi ambient: coordinada per Lídia Cortada i Sánchez

  • Comissió pedagògica: Integrada pels caps de departament, el secretari, la cap d’estudis i la directora.

  • Comissió de convivència: Integrada per la cap d’estudis, la directora, el tutor, un professor/a de l'equip docent corresponent i el president de l'AMPA